Kord s neobvyklou pochvou, střední Evropa, 18.-19. stol.
čepel přímá, dvojsečná se středovým hrotem, stopy koroze, drobná poškození, rukojeť dřevěná, hraněná, mosazné kování, pochva dřevěná, hraněná, použitelná jako měřidlo, délka 94,5 cm, s pochvou 102 cm (Do)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |